«Віка випала з вікна не сама»: нові подробиці про фітнес-тренера, який знущався над жінками у Києві

29 мая 2021 г. в 03:00

У справі київського лікаря і фітнес-тренера, якого звинувачують у жорстокому побитті своїх коханих, новий поворот — чоловікові оголосили про підозру ще і в умисному вбивстві. Йдеться про загадкову загибель 30-річної Вікторії Манкевич, яка випала з вікна багатоповерхівки після сварки з цим чоловіком. Родичі Вікторії розповіли «ФАКТАМ» ексклюзивні подробиці того, що сталося. За їхніми словами, дівчина зустрічалася з цією людиною півроку.

- Починаючи з ним стосунки, донька навіть подумати не могла, що має справу з маніяком. Спочатку він надсилав їй подарунки, передавав кур'єром квіти. Віка закохалася і незабаром переїхала до нього у Київ, — розповіла «ФАКТАМ» мама Вікторії Людмила. — Але потім він почав поводити себе неадекватно, про що Віка розповідала подрузі. Влаштовував сцени ревнощів. Одного разу, дізнавшись, що вона розмовляла зі своїм колишнім хлопцем, виставив її на вулицю без одягу і заявив, що віддасть речі лише після того, як вона «відшкодує йому збитки» — 15 тисяч гривень. Донька тоді дзвонила мені і говорила, що їй терміново потрібні гроші, але не сказала, на що …

Після чергової сварки він серед ночі вивіз її на заправку і залишив там без грошей і документів. Щоправда, через деякий час повернувся за нею. Ще Віка дізналася, що він вживав наркотики … Вона хотіла від нього піти, але боялася. Після того як він одного разу вдарив її у машині, Віка пригрозила, що напише заяву в поліцію. Він заявив, що в такому випадку скаже, що вона його пограбувала. А якщо Віка надумає від нього піти, він спалить квартиру, де живе її батько. За кілька днів до загибелі Віка сказала подрузі, що 18 квітня він повинен поїхати до Праги. Донька хотіла дочекатися його від'їзду і по-тихому від нього піти. Але не встигла.

Вікторію знайшли без документів, і її тіло відвезли у морг як непізнане. Тим часом рідні та друзі дівчини були впевнені, що вона жива. Тому що після 12 квітня Вікторія (якої вже не було в живих) не припиняла виходити з ними на зв'язок. Її телефон був включений. Більш того, хтось продовжував переписуватися з друзями від її імені!

- Ми думали, що Віка, як і збиралася, полетіла у відрядження до Конго, — каже Людмила. — Писали їй у «Вайбер», і вона відповідала. Щоправда, її відповіді були дивними — односкладовими, без розділових знаків. Запідозривши, що тут щось не так, ми звернулися до поліції. І вже наступного дня її тіло знайшли в одному з київських моргів. Останнім, з ким Віку бачили живою, був цей нелюд. І телефон доньки напевно залишався у нього. Його сусід розповів, що пізно ввечері 12 квітня чув в їхній квартирі жіночий крик. Віка точно випала з вікна не сама …

Як відомо, на рахунку у маніяка, який називав себе доктором, багато жертв. Для більшості його колишніх дівчат стосунки з ним закінчувалися тим, що він жорстоко їх бив. Так було і у випадку з Ольгою Войтенко, яку підозрюваний жорстоко побив восени 2020 року біля свого будинку під Києвом. Він поламав Ользі руки, ребра, щелепу і ледь не вбив. А ще одна його кохана, як і Вікторія Манкевич, загинула — після сварки вона також випала з вікна багатоповерхівки.

fakty

EXMO affiliate program