«Він на ставку ловив куропаток». Російська поліція розповіла, як затримала підозрюваного у замаху на Прилєпіна — відео

8 мая 2023 г. в 11:53

МВС Росії опублікувало відео з співробітниками поліції Нижнього Новгорода, які розповіли як спіймали Олександра Пермякова, якого підозрюють у замаху на російського терориста-письменника Захара Прилєпіна.

Про це повідомляє видання meduza, посилаючись на МВС Росії.

У ролику дільничні Катерина Сиротіна, Дмитро Воєводін та Олександр Соколов поділилися подробицями затримання підозрюваного у районі села Козлове.

«Ця особа виходила з лісового масиву. Наш службовий транспортний засіб знаходився безпосередньо на виїзді із села Козлове. Ця людина вийшла, була зупинена співробітниками поліції, мною спільно з двома колегами, у ході чого було встановлено особу цього громадянина. Ця людина викликала у нас підозру. Відразу цей чоловік говорив нам речі, які не є дійсністю: що він на ставку в цій місцевості ловив куріпок. Але на даній ділянці озера куріпок відповідно не було», — розповів Воєводін.

Інший російський полісмен Соколов заявив, що у затриманого нібито виявили два паспорти.

«У гаманці він мав два паспорти — один України, а інший російський. Ми почали з ним розмовляти, і він таки зізнався. Звичайно, були застосовані спецзасоби до нього, кайданки, його посадили в автомобіль і доставили до відділу поліції», — додав Соколов.

EXMO affiliate program