загрузка...

«Він не міг покінчити життя самогубством». Дівчина Шишова розповіла про останні дні його життя (відео)

4 августа 2021 г. в 04:01

Дівчина голови Білоруського дому в Україні Віталія Шишова, який був знайдений мертвим, Божена Жолудь заявила, що активіст в останні дні свого життя не скаржився на стеження за ним, але став більш уважний.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«У Віталія не було ні батьків, ні сім'ї - всі загинули. Працював патріотом-фрілансером. Він не скаржився на те, що за ним стежать. Але останнім часом Віталій став уважнішим — іноді дивився, які машини під'їжджають, які з них виїжджають», — сказала вона.

За словами дівчини, «прямі погрози Віталію не надходили, але у нього було погане передчуття».

«Він мені цього не сказав, але написав одному з наших знайомих за тиждень до трагедії: «У мене погане передчуття, якщо що, доглянь за Боженою», — розповіла дівчина.

Жолудь додала, що до Шишова не підходили сторонні.

«Одного разу до мене на вулиці в центрі міста підійшли люди — як виявилося, мене записували і знімали», — розповіла вона.

За словами дівчини, Віталій виходив на пробіжку не завжди, а іноді.

Смерть Віталія Шишова: брифінг Нацполіції

Жолудь заявила, що останнім часом в його поведінці не було нічого незвичайного або дивного.

«Ми обидва хворіли тиждень, лежали в ліжку, дивилися фільми. Звичайно, настрій у хворого не піднявся, але поганих думок у Віталія не було. Звичайно, він не міг покінчити життя самогубством. У нього не було причин для цього. Він не міг так вчинити зі мною. У нас були спільні плани на майбутнє», — додала дівчина.

Віталій Шишов, ймовірно, вийшов на пробіжку вранці в понеділок, 2 серпня, і не повернувся.

У вівторок, 3 серпня Шишов був знайдений повішеним в одному зі столичних парків неподалік місця його проживання.

Білоруський дім в Україні - некомерційна громадська організація, яка допомагає білорусам і всім, хто постраждав від дій режиму диктатора Олександра Лукашенка. Білоруський дім допомагає білорусам з легалізацією в Україні, працевлаштуванням, пошуками знімного житла, організовує мирні акції та марші.

загрузка...
EXMO affiliate program