загрузка...

Виведення озброєнь і вибори 31 березня на Донбасі: волонтер АТО оцінив дії Росії (Відео)

22 ноября 2020 г. в 14:50

Повне розмінування Донбасу продовжуватиметься десятки років, стверджує Мирослав Гай.

Для проведення місцевих виборів на окремих районах Донбасу 31 березня 2020 року Росія повинна почати процедуру виведення озброєнь вже в найближчим часом. Однак росіяни продовжують ввозити на окуповані території озброєння і зміцнюють політичний контроль над місцевими незаконними адміністраціями.

Як розповів волонтер АТО Мирослав Гай в ефірі Obozrevatel TV, якщо Київ хоче, щоб в окремих районах Донецької та Луганської областей незабаром пройшли вибори, то росіяни повинні вже зараз почати заходи з виведення військової техніки. Однак Росія не робить акцент на реалізації таких заходів.

"Якби ми хотіли, щоб вибори на непідконтрольних Україні територіях пройшли не під дулами автоматів збройних сил РФ, навіть якщо вони будуть називатися "народна міліція", то озброєння потрібно починати виводити вже зараз. Але ми не бачимо, що Росія це робить", - зазначив він.

Офіцер також додав, що проблема також полягає у виведенні важкого озброєння – це будет реалізовуватись не один місяць. На розмінування територій з обох сторін й зовсім можуть піти десятки років.

Також Гай акцентував увагу на тому, що російська сторона замість демілітаризації ОРДЛО навпаки посилює свою військову присутність на захоплених районах шляхом накопичення нової техніки, сил і засобів.

Крім того, Москва посилила політичний контроль над цими територіями, що перешкоджає проведенню виборів.

"Росія почала підпорядковувати місцеві адміністрації під керівництво в Ростові і продовжує роздавати російські паспорти", - підкреслив Мирослав Гай.

obozrevatel.com

загрузка...