Втрата Авдіївки: ЗС РФ наблизилися до логістичних шляхів ЗСУ (відео)

9 февраля 2024 г. в 06:40

Передові російські підрозділи перебувають за 600 м від логістичного шляху ЗСУ. Ворог намагається взяти українських воїнів у "оперативне оточення", пояснив речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій.

Підрозділи ЗС РФ проникли в приватну забудову на півночі Авдіївки. Ворог усе ближче до логістичних шляхів, за допомогою яких надходить постачання українським воїнам, що боронять позиції. Про деталі бойових дій на одній із ділянок Східного відтинку фронту речник Оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Таврія" Дмитро Лиховій розповів у ефірі всеукраїнського телемарафону.

Лиховій заявив, що російські військові просуваються на північному фланзі Авдіївки. Спершу вони перебували у кварталах приватної забудови на схід від Авдіївського коксохімічного заводу. Тепер їх бачать у міських кварталах.

Речник ОСУВ "Таврія" пояснив, які наміри має ворог. За його словами, росіяни проникли в місцевість між коксохімом і кар'єром (розташований східніше за завод).

"Задум противника очевидний: він намагається відрізати українські сили, зайшовши між Авдіївським коксохімічним заводом і кар'єром".

Отже, ЗС РФ вуе ближче до логістичного шляху, за допомогою якого до бійців ЗСУ надходять снаряди й зброя. Саме тому відбуваються постійні штурми на північному фланзі. Є загроза оперативного оточення, однак українські військові продовжують тримати оборону, підсумував Лиховій.

"Ситуація в Авдіївці складна, але контрольована", — наголосив військовий.