Z-канали поширюють фото і відео тортур над затриманими за теракт у "Крокусі"

25 марта 2024 г. в 09:00

Близькі до російських силовиків телеграм-канали опублікували фото, як стверджується, допиту затриманого за підозрою у скоєнні теракту в "Крокусі" Шамсиддіна Фарідуні, де його катують струмом.

На знімку чоловік лежить на підлозі зі спущеними штанами. До нього, як стверджується, під'єднано військовий апарат зв'язку ТА-57, який силовики використовують для тортур розрядами електрики. Клема дроту, судячи з усього, під'єднана до статевих органів.

З опису, опублікованого телеграм-каналом Grey Zone, випливає, що напруга розряду становить до 80 вольт, а для посилення болю підозрюваного поливають водою.

Напередодні в z-каналах з'явилося відео допиту іншого підозрюваного, імовірно Раджаба Алізаде. На ньому чоловік у камуфльованому одязі утримує підозрюваного на землі, потім підносить до його правого вуха ніж і відрізає його шматок, а потім намагається змусити ймовірного терориста їсти його.

Ми не публікуємо фото і відео з етичних міркувань.

Терористичне угруповання "Ісламська держава" назвала теракт у "Крокус Сіті Холі" в Підмосков’ї своєю "найжорстокішою атакою за останні роки" і опублікувало фото терористів, одяг яких збігається з одягом затриманих, фото яких публікувала ФСБ.

pravda.com.ua

EXMO affiliate program