За надто завзятий захист дівчини хлопцю світить 8 років в'язниці

12 января 2012 г. в 14:30

У Черкасах відвідувача нічного клубу доставили до лікарні із проламаною головою. Під час дискотеки той чіплявся до чужої дівчини.

 

На захист дівчини став її хлопець. Той вистежив кривдника, після чого на вулиці влаштував чоловічі розбірки. Внаслідок побоїв молодий чоловік знепритомнів. Хлопця забрала швидка, у нього проламано череп. Парубок пережив операцію і досі непритомний, однак лікарі дають оптимістичні прогнози. За спричинення супернику важких травм захиснику дівчини доведеться сьорбнути баланди. За прояви садизму йому загрожує 8 років колоній.

Руслан Висоцький, начальник Соснівського РВ міліції:

Даний громадянин відпочивав в одному із нічних клубів, де в нього виник конфлікт з однією з громадянок м. Черкаси. Після цього він пішов додому і був виявлений біля свого будинку в непритомному стані.

Ігор Яворівський, лікар-нейрохірург:

На даний час стан пацієнта середнього ступеня тяжкості з порушенням свідомості на рівні глибокого оглушення.

Побив відвідувача:

Виходить вона з клубу і каже, ця людина мене трогала. Я його запитав, чому ти її трогав? Ударив правою рукою, боковий удар наніс в шию, в область голови, точно не можу сказати, вуха. Два удари ногою по корпусу і правою ногою теж в область голови.
 

Подробиці дивіться у вечірньому випуску передачі "Надзвичайні новини" о 19.25 на телеканалі ICTV

Источник: kriminal.tv
 

 

EXMO affiliate program