6 июня 2013 г. в 15:46
Чи відкриють бій мисливці цього сезону залежить від депутатів Верховної Ради. Народним обранцям стало «шкода» тварин. Трирічний мораторій на полювання пропонує запровадити нардеп Антон Кіссе. Бо живності в Україні практично не лишилося.
Антон Кіссе - автор законопроекту
надо прежде всего думать о будущем и свое удовольствие ставить на 2-3 года на потом. Всего-навсего. Это не критическая необходимость.
Щоправда, відкласти рушниці до кращих часів доведеться не усім. У законопроекті є один виняток – на приватних територіях полювати дозволять. Голова екологічного комітету Парламенту - Ірина Сех - у проекті своїх колег не вбачає любові до тварин. Її прогноз - мисливство стане задоволенням багатих, а орендарі територій отримають надприбутки.
Ірина Сех - голова екологічного комітету ВР
йде лобіювання, але на жаль, певної касти. Автор законопроекту хоче берегти, як він каже, природу, тому чому окрім приватних? Тоді треба забороняти і в приватних мисливських угіддях. Якщо залишити мисливство лише в приватних, тоді певним чином зростає вартість цих квитків мисливських
Мисливці вже підраховують скільки коштуватиме задоволення полювати. Навіть зараз ліцензія у приватних господарствах вартує у 4-5 разів дорожче, ніж на звичайних угіддях.
Сергій Гутянтов - мисливець
коштуватиме це полювання в приватних територіях значно дорожче пересічний мисливець за своїми грошовими коштами просто не зможе приймати участь у такому полюванні.
Якщо закон набере силу, в Україні може дати збій і єгерська служба, яка нині живе з членських внесків мисливців. Тоді протидіяти браконьєрству, яке і нині процвітає, просто не буде кому.
