Замість булочок – дрони: в Тамбові хлібокомбінат почав збирати безпілотники для окупантів на фронт. Відео

29 марта 2023 г. в 19:00

У російському Тамбові на військові рейки перевели місцевий хлібокомбінат. Тепер там збирають дрони для російських окупантів, які воюють в Україні.

Для виробництва БПЛА використовують верстати, які вже були на підприємстві. Заявляється, що виробництво хлібобулочних виробів при цьому не знижується. Про це повідомляє Telegram-канал "SHOT" (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Керівництво комбінату з початку повномасштабної війни постійно допомагало російським загарбникам. Для них збирали гроші, на які закуповували дрони та відправляли "другій армії світу" на передову. Через деякий час інженери Тамбовського хлібокомбінату зрозуміли, що самим збирати БПЛА буде набагато дешевше.

Деякі деталі на підприємстві закуповують, а решту комплектуючих друкують на 3D-принтері.

Заступник гендиректора сказав, що в середньому один дрон їм коштує 35 тисяч рублів. Такі безпілотники розвивають швидкість до 65 км/год, а заряду вистачає на 15 хвилин польоту. У комплекті з дроном окупантам також надсилають запасний акумулятор.

"Фахівці постійно працюють над покращенням технічних характеристик. Виробництво булочок при цьому анітрохи не знижується", – сказано в повідомленні.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program