Жителя Київщини, що роками ґвалтував свою дитину, відправили за ґрати на 12 років

8 сентября 2023 г. в 21:00

Жителя Київщини визнано винним у розбещенні неповнолітніх, статевих зносинах з особою що не досягла 16-річного віку, зберіганні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру

Як повідомили в ОГПУ, педофілу призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, передає Хронікерс.

Встановлено, що чоловік систематично ґвалтував доньку та змушував її робити інтимні фото.

Окрім позбавлення волі, вироком суду йому заборонено обіймати посади, пов’язані з IT-технологіями, або займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням інформації будь-якого характеру на вебресурсах строком на 3 роки.

Прокурори у суді довели, що чоловік упродовж декількох років розбещував свою доньку. Оскільки вони проживали окремо, він запрошував її до місця свого проживання. Там він неодноразово ґвалтував 13-річну дівчинку.

Також він примушував її робити фото і відео порнографічного характеру та надсилати їх йому на телефон. Надалі вказані файли він продавав користувачам в мережі інтернет.

Під час судового розгляду чоловік заперечував свою вину. Однак, на підставі зібраних доказів, прокурори повністю її довели. Відомості про нього внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Засуджений перебуває під вартою.

https://hronikers.com

EXMO affiliate program