З'явилися нові подробиці загибелі екс-голови зовнішньої розвідки Гвоздя

29 мая 2021 г. в 23:50

Колеги загиблого колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки України генерал-лейтенанта Віктора Гвоздя розповіли подробиці трагедії

"За нашими даними, Віктору Івановичу стало погано на глибині 40 метрів. Можливо, причиною було серце. Професійні дайвери вважають, що така глибина небезпечна. Втім, Віктор Іванович, любив глибину і нові цілі. Подейкували, що у нього є мета зануритися і на 100 метрів", – розповів виданню один з колег Віктора Гвоздя.

У соцмережах знайомі і близькі Гвоздя висловлюють свою скорботу. Зокрема, українська телеведуча "Україна 24" Наталія Влащенко написала, що останніми роками після відставки генерал сумував за роботою, але жив дуже активно – редагував журнал про розвідку, викладав, багато подорожував.

"Жахливо боляче і важко уявити, що вже не покликати його ні на чашку кави, ні в ефір. Світла пам'ять", – написала Влащенко.

Також українська журналістка Оксана Соколова написала, що приголомшена загибеллю ексголови Служби зовнішньої і військової розвідок України.

"Ми буквально днями списувалися з ним, він готувався до занурення в Дахабі і писав, що захопився технічним дайвінгом 8 років тому. Стаж таки немаленький. Чи був це просто нещасний випадок? Сподіваюся, буде проведене повноцінне державне розслідування", – підсумувала Соколова.

depo.ua

EXMO affiliate program