Зрадниця України після ліквідації коханця-окупанта виїхала в Польщу як біженка

30 сентября 2022 г. в 08:30

Любителька російських окупантів "перевзулась у повітрі" і під виглядом патріотки України поїхала в Польщу як біженка. Активісти намагаються знайти молоду колаборантку із Запорізької області, яка здавала ворогам місцевих партизанів та ветеранів АТО, аби привести зрадницю до відповіді.

Про це передає Telegram-канал "Гнила черешня".

Йдеться про мешканку села Нестерянка Віолетту Маєвську, яка закрутила роман із "кадировцем" Шамілем. Окупанти поставили цього чеченського бойовика "комендантом" у н.п. Нестерянка, Копані та Мирне Пологівського району.

Бійці ЗСУ виявили штаб цього інтервента та за допомогою дрона скоригували вогонь по загарбнику. У результаті кохання Віолетти розірвало в буквальному сенсі.

Дівчина, дізнавшись про смерть коханця-"кадировця", у сльозах кинулася до останків "коменданта", і того ж дня у своєму Instagram написала, що назве свого сина, який колись народиться від іншого чоловіка, іменем Шаміль.

У мережі показали, як це все виглядало:

"Всі з того посміялися та вже забули. Але історія має продовження. Виявляється, Віолета після смерті Шаміля, якому вона здала у рідній Нестерянці та найближчих селах усіх АТОвців й патріотів, наліпила український прапор на аватарки у соцмережах, а потім виїхала до Польщі, де зараз переховується під виглядом біженки", - йдеться у публікації.

Активісти та волонтери у Польщі розпочали пошуки зрадниці, з вини якої запорізькі захисники України тоді потрапили до рук окупантів.

"Всі, хто знає щось про можливе місцезнаходження цієї тварини у Польщі - пишіть @gnilaachereshnya або gnilaacereha@gmail.com. Жодна колаборантська сволота не залишиться незасудженою!" - наголошується в публікації.

рбк

EXMO affiliate program