ЗСУ продовжують вогневий контроль над Херсонською областю (ВІДЕО)

20 сентября 2022 г. в 19:00

Армія України продовжує методичний наступ у Херсонській області, здійснює вогневий контроль над всією окупованою частиною регіону та знищує всі ворожі переправи через Дніпро та Інгулець.

Керівник прес-центру оперативного командування "Південь" Наталя Гуменюк розповіла про поточну ситуацію на південному фронті у Херсонській області станом на 20 вересня.

За її словами, активні дії ЗСУ на півдні змушують росіян протидіяти та посилювати обстріли лінії фронту та тилових районів. Також вночі росіяни атакували за допомогою дронів-камікадзе портову інфраструктуру Очакова. Крім того, ворог обстріляв у Березнегуватому зерновий елеватор, є постраждалі. По Нікопольському району росіяни випустили понад 100 снарядів з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії. Такі провокації спрямовані те, аби спонукати ЗСУ ударити у відповідь в бік Запорізької АЕС.

"Діватися їм (загарбникам – ред.) вже нікуди, оскільки ми продовжуємо вогневий контроль і над транспортними артеріями, і над намаганням ворога налаштувати альтернативні переправи. Так, за минулу добу і за цю ніч знову відправлені баржі на дно, знову відправлені запаси окупантів з боєприпасами і важкою технікою за курсом "руского воєнного корабля", але в них ще запасів багато і намагань також", - зазначила Гуменюк.

Продовжується вогневий контроль ЗСУ над всією окупованою частиною Херсонщини, при цьому особливу увагу приділяють переправам через Дніпро - щоб росіяни не мали жодної можливості доправити поповнення, спорядження та боєприпаси на правий берег Дніпра. На таку баржу типу тої, яку потопили минулої ночі, вміщується від 5 до 10 автомобілів та до 20 людей.

Крім того, біля Каховської ГЕС росіяни затопили 9 залізничних вагонів - щоб потім зверху них збудувати якийсь імпровізований міст.

рр

EXMO affiliate program