ЗСУ за допомогою дрона знищили російський комплекс спостереження "Муром-П". Відео

6 мая 2023 г. в 23:40

Російські окупанти продовжують втрачати на війні проти України найрідкісніші зразки свого озброєння. Збройні сили України за допомогою дрона знищили російський комплекс спостереження "Муром-П".

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Він також опублікував відповідне відео.

На кадрах показана робота fpv-дрона Phoenix 03 Heavy ucav, який придбали завдяки вашим донатам на UNITED24.

"Херсонщина. Працює потужний fpv-дрон Phoenix 03 Heavy ucav. Його придбали завдяки вашим донатам на UNITED24. Безпілотник знищує російський комплекс спостереження "Муром-П", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей комплекс дозволяв росіянам 24/7 слідкувати за територією та переміщеннями наших військ.

"Тепер так зване око мордора зруйноване", – зазначив Федоров.

Він додав, що на фронт від платформи UNITED24 вже передали 100 fpv-дронів Phoenix 03 Heavy ucav. Тому незабаром ворог втратить ще дуже багато техніки.

"Дякую кожному за підтримку Армії дронів. Більше дронів на фронті – більше збережених життів захисників і захисниць", – резюмував міністр.

Варто зазначити, що цей комплекс бачить людину на 10 км камерою та на 4 км тепловізором. Він призначений для цілодобового дистанційного відеотепловізійного спостереження, контролю та охорони відкритих ділянок місцевості, підступів, периметрів та шляхів пересування до об’єктів. Комплекс має можливість швидко розгортатися та довго працювати в автономному режимі.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program