Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Арестович зробив новий прогноз щодо закінчення війни (ВІДЕО)

Арестович зробив новий прогноз щодо закінчення війни (ВІДЕО)

19 декабря 2022 г. в 20:00

no video parsed

Війна ще пів року не закінчиться – Арестович

Після цього терміну війну в Україні можна буде кваліфікувати як затяжний конфлікт.

Війна в Україні навряд чи закінчиться у найближчі пів року, тож, зважаючи на такі терміни, бойові дії вже можна назвати затяжним конфліктом.

Про це радник Офісу президента Олексій Арестович сказав у розмові з російськи опозиціонером, юристом Марком Фейгіним, пише Четверта студія.

Радник ОП відповів на запитання про те, чому затяжний конфлікт не вважається небезпечним для Росії, а для України чомусь вважається.

“Затяжний конфлікт не любить ніхто і він небезпечний для всіх. Ще Сунь-цзи сказав, що війна любить швидкість і не любить затягування. Що таке затяжний конфлікт? Це півтора-два роки або більше року. Так більше року буде через два місяці. Ми розуміємо, що через 2 місяці війна ніфіга не закінчиться. А ще я сильно підозрюю, що вона ще пів року не закінчиться після цих двох місяців. Півтора року маємо – це в принципі можна кваліфікувати як затяжний конфлікт”, – пояснив Арестович.

EXMO affiliate program