Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Атака дронами-камікадзе: в МВС розповіли, що робити (відео)

Атака дронами-камікадзе: в МВС розповіли, що робити (відео)

21 декабря 2022 г. в 14:30

no video parsed

У відомстві закликали не намагатися самотужки збивати ворожі дрони та не ховатися від них у під’їздах чи в автівці.

У МВС України прояснили, як діяти в разі атаки ворожого безпілотника-камікадзе. Зокрема, необхідно знайти укриття або ж лягти в заглибину під час перебування на вулиці.

Про це йдеться у відеороз’ясненні від МВС.

Там поінформували, що вага бойової частини дрона-камікадзе становить до 40 кг. Після удару виникає потужна вибухова хвиля та багато дрібних уламків.

"Тому в разі небезпеки користуйтеся підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами та в жодному разі не ховайтеся у під’їздах чи в автівці", – йдеться в інструкції.

В міністерстві зазначили – якщо атака застала на вулиці, треба лягти на землю та закрити голову руками або сумкою. Бажано лягти саме в заглибині або за бордюром.

Про переміщення дронів або місце їхнього падіння треба повідомляти за номером 102.

"Не намагайтеся збити безпілотник самостійно. Якщо ви зробили фото чи відео дронів, у жодному разі не викладайте їх у соцмережі. Надайте ці матеріали поліції. Вони поповнять доказову базу злочинів, які вчиняють росіяни на території України", – закликали в МВС.

тсн

EXMO affiliate program