Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Буданов дав прогноз про весняне звільнення Криму (Відео)

Буданов дав прогноз про весняне звільнення Криму (Відео)

21 апреля 2023 г. в 13:00

no video parsed

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України заявив, що його прогноз щодо звільнення Кримського півострова йде за планом.

Про це він розповів в інтерв'ю nv.ua. За його словами, деокупація всіх українських територій проводиться поступово, і до планів українських захисників входить Крим.

Раніше глава розвідки повідомляв, що ЗСУ зможуть зайти на територію півострова до кінця весни і всі його прогнози завжди збуваються. Але конкретної відповіді на цей раз не прозвучало. "У мене ще є проміжок часу. У нас все йде за графіком. Давайте подивимося, як розвиватимуться події найближчим часом. На жаль, я не можу відповісти на ваше запитання: не тому, що не знаю, а тому, що це буде дикість, якщо я це зараз зроблю — розкрию задум росіянам. Це буде дивовижно. Буде швидко", — сказав Кирило Буданов.

До речі, висловився він і про помсту російським окупантам, які страчували українського військовополоненого та зняли це на відео. Глава ГУР МО заявив, що ім'я вже відоме і противнику залишилося жити недовго. При цьому це далеко не єдиний злочин російських окупантів і статистика показує, що після скоєного довго вони не живуть. "Якось так склалося, що практично всі з тих, хто робив подібне, де нам це було чітко відомо, вони вже більше не існують. Тому не думаю, що ця людина стане винятком", — продовжив Кирило Буданов.

EXMO affiliate program