Для Європи ненадання Україні статусу кандидата у ЄС буде дорого коштувати – спікер Ради Стефанчук (Відео)

10 июня 2022 г. в 00:37

no video parsed

Україна варта того, щоб отримати статус кандидата на членство в ЄС. І якщо цей меседж не почує наша країна від європейських лідерів, то глава Кремля зрозуміє, що може йти далі у цій війні.

Про це сказав голова Верховної Ради Руслана Стефанчук під час виступу перед Європарламентом. "Українському народові дуже важливо почути цей потужний меседж від Європи. Меседж, який полягає в тому, що "те, що ви робите, це не марно, і ми бачимо ваше протистояння". Друзі, якщо 24 червня ми не отримаємо цей меседж, цей меседж отримає Путін. Він зрозуміє, що тепер може безкарно йти далі. Я прошу вас: зробімо все, щоб 24 червня стало переломним днем і нашою великою спільною перемогою", - закликав Стефанчук.

При цьому він зазначив, Україна чітко усвідомлює, що це лише статус кандидата. "Ми чітко усвідомлюємо та гарантуємо, що, отримавши цей імпульс, політичний посил, готові працювати далі, але готові робити це швидко та якісно, як зробили це, заповнюючи опитувальник на кандидатство до ЄС", - додав спікер Ради.

aspi.com.ua

EXMO affiliate program