Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Фейгін оцінив ймовірність військового перевороту в Росії й назвав фактори, які стануть вирішальними. Відео

Фейгін оцінив ймовірність військового перевороту в Росії й назвав фактори, які стануть вирішальними. Відео

3 ноября 2022 г. в 23:40

no video parsed

У Росії зараз вкрай малоймовірні народні протести через мобілізацію, однак шанс на військовий переворот є. Для цього потрібна радикальна втрата авторитету диктатора Володимира Путіна й поява в армії країни-агресорки якоїсь ще ідеології, крім збагачення.

Таку думку в новому випуску проєкту "Орестократія" висловив політичний експерт, юрист і російський опозиціонер Марк Фейгін. Він пояснив, що зараз у збройних силах РФ немає політичних ідей, ідеології та навіть самостійних командирів.

"Навіть цей Суровікін (Сергій Суровікін, командувач Об'єднаного угрупуванням російських військ на війні в Україні. – Ред.), при всій його напускній суворості, він же взагалі-то дуб-дубом. Які в нього ідеї? Дружина така ж злодійка, і він такий же", – сказав Фейгін.

Він підкреслив, що головна "ідея й ідеологія" армії РФ – це корупція та власне збагачення.

"Такі люди не можуть бути успішними внаслідок військового перевороту. Вони можуть бути інструментальними. Армія може бути інструментальною. Але ніяк не суб'єктною", – зазначив опозиціонер.

"Це не скасовує того, що такий шанс (воєнного перевороту. – Ред.) є. Якщо в армії з'являться ті, хто буде виразниками її ідеї. Ті, хто зможуть компенсувати цю бідність на програму майбутнього... У 1917 році в армії була ж своя ідея? Вона ж могла чинити опір більшовизму майже декілька років від півдня до Сибіру", – продовжив Фейгін.

Він поставив риторичне запитання: яка ідея пострадянської армії Російської Федерації? Тільки збагачення, "іншого не видно".

Але, на думку експерта, переворот можливий. Для цього потрібно, щоб апаратні, публічні, політичні, міжнародні, геополітичні позиції Путіна стали дуже слабкими.

"Коли зміщення його буде кращим способом самозбереження, ніж його залишення", пояснив – Фейгін.

Він зазначив, що російський президент "акуратно" підходить до репресій щодо армії. Наприклад, за розкрадання держкоштів лише знімає високопосадовця з посади, а не садить у в'язницю.

"Путін не наважується переступити цю межу", – вважає російський опозиціонер.

Він зізнався, що вже не чекає від населення РФ обурення, протестів на вулицях через мобілізацію.

"Але людина у військовій формі – вона трошки вже інакша. У неї зброя, у неї командир, у неї середовище таких же як вона. І їм усім, взагалі-то, вмирати. Тому ці люди починають через якийсь час міркувати іншому", – сказав Фейгін.

обозреватель

EXMO affiliate program