Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/220279713010757): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 306 Warning: end() expects parameter 1 to be array, null given in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 309 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Глава МОЗ заявив про зміну методики тестувань на Covid-19: “Має бути на рівні сімейних лікарів” (Відео)
загрузка...

Глава МОЗ заявив про зміну методики тестувань на Covid-19: “Має бути на рівні сімейних лікарів” (Відео)

30 декабря 2020 г. в 17:20

no video parsed

Міністерство охорони здоров’я робить ставку на виявлення нових випадків Covid-19 в Україні за допомогою експрес-тестів.

Про таку зміну методики тестувань на коронавірус, започатковану в нашій країні два тижні тому, заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Наша мета, щоб не менше одного мільйона тестувань на місяць ми проводили швидкими тестами на антиген”, – заявив Степанов.

Міністр пояснив, що завдяки такому тестуванню МОЗ розраховує охопити якомога більшу кількість хворих, які потребують негайної діагностики на Covid-19, однак не мають можливості швидко зробити ПЛР-тест.

“Важливо, щоб тести були в сільській місцевості, там, де тривалий процес доставки біоматеріалу на проведення ПЛР-тестування”, – сказав Степанов.

Максим Степанов зазначив, що в регіони України вже направлені 260 тисяч швидких тестів на коронавірус, а на початку наступного року доправлять ще 1,5 мільйона експрес-тестів на Covid-19.

“Використання експрес-тестів на антиген повинно бути на рівні лікарів сімейної медицини, екстреної медицини, вторинного і третинного рівня медичної допомоги. І ми наполягаємо на тому, щоб воно було збільшено”, – заявив глава МОЗ.

Більше – у повній версії брифінгу міністра охорони здоров’я України Максима Степанова.

7days-ua.com

загрузка...
EXMO affiliate program