"Хочуть втекти від рішення": виїзд чоловіків призведе до знищення України, — Подоляк (відео)

28 февраля 2023 г. в 19:00

no video parsed

За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, людина може жити так, як вона хоче, у мирний, але не у воєнний час.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що сьогодні питання виїзду чоловіків з України в інші країни не стоїть на порядку денному. Про це він заявив в інтерв'ю газеті dw, опублікованому 23 лютого.

"Давайте все ж таки більш жорстко між собою розмовляти. Не треба спекуляцій. Що означає обмеження прав? Крім прав людей в Україні є борг якийсь чи ні? Чи ми тільки про права?" — відповів він на запитання журналістки про питання зняття обмеження на виїзд за межі України для громадян чоловічої статі.

За словами Подоляка, деякі громадяни України вважають, що держава зобов'язана забезпечити їх "чимось", дозволити їм виїхати і дати можливість жити так, як вони самі захочуть. При цьому він вважає, що під час воєнного стану ситуація зовсім інша.

"Так, у мирний час усе дамо. Але під час війни так не ставиться питання", — підкреслив політик.

Як зазначив представник ОП, ті українці, які просувають питання відкриття кордонів для чоловіків, просто "хочуть втекти від ухвалення для себе конкретно чоловічого рішення".

При цьому він натякнув, що така поведінка призведе до знищення України.

"Хочеш перетнути кордон? Тобто хочеш сказати, що Україна має перестати існувати тому, що ти перетнув кордон", — відреагував Подоляк.

focus.ua

EXMO affiliate program