Йде саботаж на всіх рівнях: опозиціонер Вячорка розповів, як у Білорусі проходить "мобілізація". Відео

15 ноября 2022 г. в 18:30

no video parsed

У білоруському суспільстві надзвичайно сильне неприйняття війни, яку Росія провадить в Україні. Режим Лукашенка спробував провести "приховану" мобілізацію, але її саботують на всіх рівнях, починаючи з військкомів.

Про це розповів білоруський журналіст, медіаексперт, радник Світлани Тихановської Франак Вячорка в інтерв'ю OBOZREVATEL. Він наголосив, що режиму немає чим і немає ким проводити мобілізацію в Білорусі.

"Була спроба прихованої мобілізації. Знаєте, як вона проходила? Військком викликав за списком людей, їм говорили: ти маєш прибути на пункт, переписуємо дані. Але якщо ти не хочеш, то просто не роби цього й не приходь. Виходить такий саботаж і непокора на всіх рівнях. Настільки неприйняття цієї війни в білоруському суспільстві сильне, що вони навіть якщо зараз захочуть провести мобілізацію, підсилити якусь з білоруських частин спеціальних операцій, у них нема чим і нема ким це робити.

Він зазначив, що дуже скептично ставиться до того, що білоруси братимуть участь у війні проти України "після всіх 8 місяців роботи білоруського суспільства проти цього".

EXMO affiliate program