Коли ЗСУ звільнять Крим: американський генерал спрогнозував термін (відео)

10 ноября 2022 г. в 15:30

no video parsed

Бен Годжес оцінив ситуацію для росіян на фронті як "дуже погану".

Збройні сили України можуть звільнити окупований Крим до кінця наступного літа за умови, що Захід постачатиме Києву все необхідне озброєння.

Такий прогноз озвучив колишній командувач Сухопутних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Годжес в інтерв'ю 24 каналу.

"Український контрнаступ почався у вересні... Праве крило контрнаступу в Херсоні, а ліве просувається вбік Маріуполя. Обидві ці лінії націлені врешті решт на Крим. Крим - це приз, і я вірю, що Крим визволять до кінця наступного літа", - заявив Годжес.

За словами генерала, "увесь цей час до того моменту українці будуть відтісняти російські сили, нищити російську логістику".

"Російський флот буде переховуватися навколо Криму, бо дуже боїться наближення українських дронів або українських протикорабельних ракет. А в України при цьому немає флоту. Це ще раз показує, наскільки все погано для росіян. Це те, що, на мою думку, чекає на нас попереду", - вважає він.

Годжес додав, що "критичним в усьому цьому є подальше постачання американцями, британцями та німцями усього, що потрібно Україні".