загрузка...

Лікарка розповіла, як лікувати COVID-19 удома (відео)

29 ноября 2020 г. в 17:40

no video parsed

Лежання на животі підвищує показник насичення крові киснем. Крім того, коли людина лежить на спині, у неї зменшується дихальний обсяг легенів.

Коронавірус 2020 виявили у світі у понад 61 мільйона осіб, а число жертв COVID-19 наближається до позначки 1,5 мільйона. Усі люди хворіють по-різному, проте більшість лікуються вдома. Лікарка-інфекціоністка, завідувачка інфекційних відділень клінічної лікарні №2 Марія М'ясникова розповіла, що людям, які захворіли на коронавірусну інфекцію, але вирішили лікуватися вдома, рекомендується рясне вітамінізоване пиття. Також треба частіше лежати на животі.

Крім того, важливо точне дотримання рекомендацій і призначень лікаря. Зокрема, приймати призначені лікарські препарати. Щоб знизити температуру, організм має випарувати рідину.

Якщо в нормі людина вживає орієнтовно 2-2,5 літра в день, то за підвищеної температури вона має збільшити її кількість, а також додати вітамінізоване питво. У зв'язку з цим лікарка закликала не забувати про фрукти, багаті вітаміном C.

Лежання на животі підвищує показник насичення крові киснем. Крім того, коли людина лежить на спині, у неї зменшується дихальний обсяг легенів.

"Для зручності можна одну подушку підкласти по грудну клітку, другу підкласти під таз, щоб живіт трохи провисав", - сказала лікарка.

Лікар також наголосила, що для прискорення одужання необхідна дихальна гімнастика.

«Спочатку дихальна гімнастика повинна бути мінімальна. У міру стабілізації стану і поліпшення самопочуття вправи можна ускладнювати. Конкретні рекомендації по комплексу вправ дає лікуючий лікар. На етапі одужання необхідно виключити серйозні фізичні навантаження, більше відпочивати. Це той самий мінімальний набір прийомів, яким людина будинку може собі допомогти ».

virus.glavred.info

загрузка...
EXMO affiliate program