Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Лукашенко порівняв діяльність Порошенка і Зеленського (Відео)
загрузка...

Лукашенко порівняв діяльність Порошенка і Зеленського (Відео)

7 августа 2020 г. в 16:31

no video parsed

Олександр Лукашенко, президент Білорусі, розповів про своє ставлення до президентів України. Він порівняв президенство Петра Порошенка та діяльність діючого гаранта Володимира Зеленського.

Петро Олексійович – справжній дипломат. Про це стало відомо 7 серпня із заяви президента Білорусі журналісту Дмитру Гордону. Ролик опубліковано на YouTube.

З п'ятим президентом України керівник сусідньої держави відносини не підтримує. Він вважає його прикладом ефективного та традиційного дипломата. Щирості у поведінці Порошенка білоруський лідер не бачив, оскільки в українця було завдання захистити свою Батьківщину та використати для цього усі можливості.

Зеленського Лукашенко назвав більш чесним. Теперішній український президент йому більше імпонує, але результату роботи наразі не видно. Україні потрібна ефективність у різних галузях та напрямках. Лукашенко додав, що президентами не стають, президентами народжуються: "Якщо у тебе від природи немає цієї закваски - ти не будеш президентом".

aspi.com.ua

загрузка...