Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Львівська поліція оштрафувала працівника Інтерполу (Відео)
загрузка...

Львівська поліція оштрафувала працівника Інтерполу (Відео)

14 марта 2016 г. в 18:51

no video parsed

Громадянин Польщі сплатить штраф за незаконні проблискові маячки.

На пості "Зимна Вода" екіпаж патрульної поліції зауважив автомобіль, котрий рухався з увімкненими проблисковими маячками синього та червоного кольорів, вмонтованими в решітку радіатора. Автомобілем Lancia Voyager польської реєстрації керував громадянин Польщі. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Патрульної поліції міста Львова.

На вимогу працівників поліції пред'явити документи на ТЗ водій відмовлявся, натомість пред'являв посвідчення працівника Інтерполу та всілякі документи дипломатичного характеру.

З‘ясувалося, що чоловік не має дипломатичного імунітету, однак таки працює в інтерполі. Згодом водій таки надав документи. Дозволу на спеціальні світлові пристрої у нього не було.

Водій спочатку відмовлявся усувати правопорушення на місці, однак коли чоловік почув, що авто збираються евакуювати на арешт майданчик – вирішив самотужки вирвати проблискові маячки.

На дану особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 122- 5 КУпАП (Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв).

Пустомитівський районний суд визнав дії даного водія незаконними та наклав штраф 8500 гривень з конфіскацією проблискових маячків.

lviv.depo.ua

Громадянин Польщі подякував патрульним за роботу.

http://lviv.depo.ua/ukr/lviv/lvivska-politsiya-osh...

загрузка...
Загрузка...