Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Нам треба заплутати противника перед контрнаступом – Буданов (Відео)

Нам треба заплутати противника перед контрнаступом – Буданов (Відео)

19 мая 2023 г. в 08:00

no video parsed

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов пояснив заяви про наближення контрнаступу Збройних сил України. За його словами, так Україна хоче заплутати й дезорієнтувати противника.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю проєкту "Різні люди". "Противника ми точно дезорієнтували. Зараз і згодом усі побачать, куди приведуть ті засоби введення в оману, які застосовувалися. Це вже відбувається і відбувалось, і поки все не завершиться, я так думаю, вони взагалі не зрозуміють, що відбувалось", – сказав Буданов.

При цьому він визнав, що частково відбувається і дезорієнтація українців. Але, як наголосив очільник ГУР, треба розуміти, що у цій ситуації важливіше заплутати противника, ніж ризикнути тим, що "хтось в Україні не зовсім правильно це зрозуміє".

aspi.com.ua

EXMO affiliate program