Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 "Наступна проблема": російські пропагандисти заговорили про вторгнення у Казахстан (відео)

"Наступна проблема": російські пропагандисти заговорили про вторгнення у Казахстан (відео)

23 ноября 2022 г. в 23:50

no video parsed

У МЗС Казахстану заявили, що такі слова не "відбивають офіційну позицію РФ", але завдають шкоди відносинам між державами.

На російському пропагандистському каналі "Россия 1" спікери обговорювали напад на Казахстан і те, що країна стане "наступною проблемою" для Москви. Такі слова пролунали в ефірі ток-шоу "Вечер" із Володимиром Соловйовим.

"Наступна проблема — це Казахстан. Тому що там теж можуть розпочатися нацистські процеси, які зараз в Україні. І росіян там багато… і ядерне паливо для "Росатому" теж там", — сказав один з "експертів".

Реакція Казахстану

Заступник міністра закордонних справ Казахстану Роман Василенко сказав, що слова спікера "не відображають офіційну позицію РФ". Однак вони завдають шкоди тісним відносинам між державами. Крім того, в МЗС заявили, що це заслуговує на увагу російської влади.

"Я з ранку на засіданні мажилісу і не встиг подивитися цей ролик. Якщо там торкаються інтересів Казахстану, природно, і депутати відреагують, і МЗС, я думаю, відповідно відреагує. У цьому не повинно бути сумнівів", — заявив речник нижньої палати парламенту Казахстану.

Нагадаємо, 26 вересня повідомлялося, що Казахстан не визнаватиме псевдореферендуми на окупованих територіях України про входження до складу Росії. У МЗС країни заявили, що в Астані спираються на засади територіальної цілісності держав.

фокус

EXMO affiliate program