Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 НАТО не дозволить Росії перемогти у війні проти України — заяви Альянсу (ВІДЕО)

НАТО не дозволить Росії перемогти у війні проти України — заяви Альянсу (ВІДЕО)

30 октября 2022 г. в 16:02

no video parsed

НАТО не дозволить Путіну перемогти у війні проти України. Інакше це стане катастрофою для всього світу. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, інформує FREEДОМ.

Столтенберг також наголосив, що НАТО надаватиме Україні будь-яку допомогу, зокрема військову, стільки, скільки знадобиться.

“Я не розмірковуватиму про те, як довго війна триватиме, але я скажу тільки — ми готові підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться. Ми не можемо дозволити президентові Путіну перемогти. Це була б катастрофа, трагедія для українців, але це також зробило б нас, членів НАТО, більш вразливими. Бо тоді Путін усвідомив би, що може досягати своєї мети військовою силою. І це стало б натяком не лише для нього, а й для інших авторитарних лідерів у всьому світі”, — заявив генсек на пресконференції у Брюсселі.

В інтерв’ю виданню Politico Столтенберг зробив чітке послання до республіканців, які виступають за скорочення військової допомоги Вашингтона. І наголосив, що перемога Росії буде сигналом для інших авторитарних лідерів.

“[Перемога Росії] буде поганим знаком для всіх нас у Європі та Північній Америці, для всього НАТО, тому що це послугує сигналом авторитарним лідерам — не тільки Путіну, а й Китаю, що шляхом застосування жорстоких військових сил вони можуть досягти своєї мети… Я впевнений, що і після проміжних виборів у Конгресі — у Палаті представників та в Сенаті — все ще буде явна більшість за подальшу значну підтримку України”, — сказав Столтенберг.

У Сполучених Штатах тим часом запевняють, що продовжать підтримувати Україну, навіть якщо Республіканська партія отримає більшість на проміжних виборах у листопаді.

“Підтримка України двопартійна, двопалатна, тобто в Палаті представників та в Сенаті, і вона починається у Білому домі з нашого президента”, — резюмувала речниця Палати представників США Ненсі Пелосі.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що нібито Захід винний у війні, але не Росія, яка насправді вторглася в Україну і щодня атакує ракетами та дронами українські міста та вбиває мирних жителів.

“Влада над світом — те, що цей так званий Захід поставив на кін у своїй грі. Але гра ця, безумовно, небезпечна, кривава і, я сказав би, брудна. Вона заперечує суверенітет країн і народів, їхню самобутність і унікальність, не ставить ні в що інтереси інших держав… Так званий Захід останніми роками, і особливо в останні місяці, зробив низку кроків на загострення. Але вони завжди грають на загострення — це розпалювання війни в Україні, це провокації навколо Тайваню і дестабілізація світового продовольчого та енергетичного ринків”, — заявив глава Кремля на пленарній сесії міжнародного дискусійного клубу “Валдай”.

У Білому домі не залишили без реакції виступ Путіна. Там заявили, що нічого нового вони не почули.

“На нашу думку, не вказує, що стратегічні цілі Путіна не змінилися. Він не хоче, щоб Україна існувала як незалежна держава-нація. Це очевидно щонайменше тому, що він розпочав неспровоковану війну в Україні”, — сказала прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр.

У НАТО вважають, що жодна країна світу не повинна допомагати агресору в незаконній війні.

“Усі ознаки вказують на те, що Іран постачає Росії ці безпілотники, і ми закликаємо всі країни, включно з Іраном, не підтримувати незаконну війну Росії проти України. Це агресивна війна, війна, яка явно порушує міжнародне право, і це напад на незалежну, суверенну державу в Європі”, — заявив генсек Альянсу.

Також Столтенберг наголосив, що Україна вже успішно реагує на загрозу з повітря, а допомога від союзників поступово компенсуватиме старі системи та посилюватиме захист.

EXMO affiliate program