Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Названо хворобу, від якої кожні шість хвилин помирає один українець (Відео)
загрузка...

Названо хворобу, від якої кожні шість хвилин помирає один українець (Відео)

30 октября 2021 г. в 16:10

no video parsed

29 жовтня у світі відзначали День боротьби з інсультом. Смертність від цієї гіпертонічної хвороби, попри пандемію коронавірусу, все ж залишається однією з найпоширеніших.

Хвороба, яка кожні шість хвилин забирає життя одного українця. Інсульт — головний убивця людей на планеті. Щороку крововилив у мозок стається у 17 млн. осіб по всьому світу.

Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги – єдиний медзаклад у місті, де приймають ургентних хворих. Зараз з інсультом тут близько 130 пацієнтів.

Довідка. Інсульт – це порушення мозкового кровообігу, яке вимагає невідкладної діагностики та лікування. Серед основних ознак: порушення мовлення (труднощі при вимові слів), асиметрія обличчя, слабкість або оніміння в кінцівках, неможливість підняти руки вгору, інтенсивний головний біль та сплутаність свідомості.

При перших ознаках інсульту у людини необхідно викликати швидку (103) або за крайньої потреби самостійно доставити пацієнта у лікарню.

7days-ua.com

загрузка...
EXMO affiliate program