Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Неадекватна реакція путіна: останні рішення кремля можуть втягнути НАТО у війну (відео)

Неадекватна реакція путіна: останні рішення кремля можуть втягнути НАТО у війну (відео)

21 сентября 2022 г. в 21:19

no video parsed

Україна та світ попереджали росію про серйозні наслідки, якщо вона вдасться до проведення фейкових референдумів на тимчасово окупованих територіях. Однак кремль все-таки наважився на реалізацію своїх хворих ідей.

Такі дії є передовсім реакцією на наш контрнаступ на Харківщині. Про це 24 каналу сказав колишній представник України у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

У путіна неадекватна оцінка дійсності

"Успішне звільнення українських територій викликало неадекватну реакцію з боку путіна. Вона є нелогічною. Проведенням цих референдумів він не досягає тих цілей, які перед ними ставляться, принаймні у публічному просторі", – зауважив він.

Мовиться про те, що "референдуми" дозволять принести мир на ці землі. Буцім-то Україна не буде відвойовувати у росії території, які вона вважає своїми через ризик застосування ядерної зброї.

Якщо путін справді так думає, то це просто неадекватна оцінка дійсності. Хоча вона притаманна йому, ми це бачимо вже пів року. Вона не призведе ні до чого, крім погіршення ситуації у самій росії,– наголосив Гармаш.

Кремлівський диктатор втягує в реальну війну громадян росії, які до того були у стані війни віртуально. Ба більше, коли він каже, що воює не з Україною на території України, а з НАТО – таким чином він втягує у війну і громадян держав-членів НАТО.

"Поки що віртуально. Але якщо й далі так події розвиватимуться, можливо і не тільки віртуально", – сказав Гармаш.

Він додав, що Захід вже відчуває агресію путіна – економічно та енергетично. "Від сьогодні фактично почався глобальний конфлікт, і Захід вже показав свою позицію. Той самий Шольц заявив, що Німеччина не дозволить путіну виграти війну на умовах росії", – підкреслив експредставник України у Тристоронній контактній групі.

Інсценування "референдумів" – крок відчаю

На думку Гармаша, інсценування проведення референдумів – це крок відчаю з боку росії. У росЗМІ повідомляють, що на Запоріжжі учасниками референдуму стануть 500 тисяч виборців. "Я просто нагадаю, що кількість населення Запорізької області до війни була 1 600 000. Вони хочуть опитуванням третини населення обрати долю цьому регіону", – зауважив він.

Ба більше, додається, що вже створено 394 виборчі дільниці, 85 з них – за межами області. Начебто вони розташовані у росії, квазіреспубліках Донецької та Луганської областей, а також на Херсонщині.

У мене питання. Якщо вони вчора приймають рішення про проведення референдумів, і того ж дня повідомляється про створення дільниць – як це взагалі фізично можливо? Вони самі показують, що ці "референдуми" – суто політичний крок, фактично інсценування волевиявлення,– сказав Гармаш.

Усе для того, щоб путін виконав свої політичні завдання. Звісно, спираючись на свої хворі фантазії та неадекватне сприйняття реальності.

До теми – Фейгін спрогнозував долю "референдумів": дивіться відео