Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Підготовку до трибуналу над Путіним розпочато – Офіс президента (Відео)

Підготовку до трибуналу над Путіним розпочато – Офіс президента (Відео)

2 декабря 2022 г. в 11:00

no video parsed

Зустріч міністрів юстиції країн G7, на якій обговорять розслідування злочинів російських військових в Україні, свідчить про підготовку до трибуналу над Володимиром Путіним та його спільниками.

Як розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, запущено глобальний процес юридичної відповідальності за масові вбивства українців росіянами. За його словами, Росія вже скрізь ізгой, вона буквально "виводиться за дужки Європейського співтовариства у цілому". "Наступний етап надзвичайно важливий. Це, безумовно, консультації міністрів юстиції ключових країн, в тому числі США і Великобританії. Ці країни визначать юридичну канву, по якій Росія обов'язково пройде, – зазначив Подоляк. – І при цьому Путін виходить і хіхікає, продовжує хіхікати та розповідати про те, що він буде далі виконувати всі цілі "спеціальне військової операції"... Ось цей хіхікаючий суб'єкт обов'язково повинен пройти через нестерпну процедуру судових процесів й у рамках спеціального трибуналу".

Радник голови ОПУ назвав Путіна "царем, який управляє Росією методами брутального насильника": "Він спочатку зґвалтував власну країну, а тепер прийшов зґвалтувати Європу через Україну... Все це має пройти через обов'язкову процедуру децаризації Російської Федерації. Військові злочинці обов'язково будуть покарані у повному обсязі".

aspi

EXMO affiliate program