Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Поразка РФ незабаром – Зеленський зробив важливу заяву щодо завершення війни у 2023 році (відео)

Поразка РФ незабаром – Зеленський зробив важливу заяву щодо завершення війни у 2023 році (відео)

15 мая 2023 г. в 13:00

no video parsed

Президент України вперше за час повномасштабного вторгнення Росії прибув у Німеччину з робочим візитом

14 травня у Німеччину прибув президент Володимир Зеленський. Під час свого робочого візити лідер зробив заяву щодо закінчення війни в України.

На спільному брифінгу з канцлером Німеччини Олафом Шольцом в Берліні Зеленський заявив, що війна може завершитися вже в цьому році.

За словами президента, в цьому році настане поразка Російської Федерації. Зеленський вважає, що незабаром визначиться завершення російсько-української війни.

"Час для дій саме зараз. Ми всі хочемо, щоб ця війна нарешті закінчилась, але закінчилась справедливим і чесним миром. Україна і вся Європа мають бути вільними… Саме зараз час, щоб вже цього року ми визначили завершення цієї війни. Вже цього року ми можемо зробити поразку агресора незворотною", — сказав Зеленський.

proukraine.news

EXMO affiliate program