Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Потоплені кораблі, згорілі бомбардувальники і вибухи в глибокому тилу рф – хроніка "бавовни" 2022 року (видео)

Потоплені кораблі, згорілі бомбардувальники і вибухи в глибокому тилу рф – хроніка "бавовни" 2022 року (видео)

5 января 2023 г. в 20:20

no video parsed

Спокою окупантам не буде не лише у їхній країні, а й на тимчасово окупованих українських територіях

На землі, у небі й під водою. Вибухи та загоряння, а по народному – "бавовна" – протягом 2022 року постійно з'являлася по всій території росії. І з кожним вибухом та підривом – нищаться не лише кораблі, бази й літаки з ядерної тріади, а й розвінчуються побрехеньки про найзахищенішу країну.

Незрозумілі вибухи та пожежі спалахували на росії від весни 2022 року. То горіли резервуари з паливом поблизу газопроводу "Дружба"...

То спалахували з регулярністю брянська, курська та бєлгородська області, з яких до України прийшло чимало військових-окупантів.

Версії москолота видавала різні: звинувачувала Україну, недопалки, які хтось кинув у невстановлених місцях, та просто намагалася замовчувати всі факти. Офіційний же Київ жодних ударів не підтверджував і не спростовував. Українці, крім жартів про "бавовну", вигадали й ефемерного звіра – "Бавовнятко". Та запевнили: це саме воно приходить та бавиться з вогнем. Можливо, саме цей звір розвертав російські ракети, які з території бєлгородщини могли долетіти до Харкова.

"Коли йдеться про війну двох держав – ніколи такого не бувало, що одна держава робила що хотіла і по тилах, і віддалених містах, а інша виключно на лінії фронту ніде більше. І не намагалася ніде далі не стріляти і залізти", – пояснює ветеран російсько-української війни Євген Дикий.

Спокою окупантам не буде не лише у їхній країні, а й на тимчасово окупованих українських територіях. Влітку 22-го, на півострові Крим, який росіяни перетворили на військову базу, почали проростати квіти "бавовни". Детонували склади з боєприпасами, палало на одному з ключових військових аеродромів із технікою й літаками. окупанти, звісно ж, намагалися списати все на порушення пожежної безпеки. Та за інформацією зі супутників – у серпні росія втратила техніки у Криму майже на 400 мільйонів доларів. І це стало найбільшою втратою авіації окупантів від 1945 року.

"російський агресор має знати – на його всі удари і випади агресивні – буде адекватна відповідь", – наголосив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Недзельський.

Та на цьому вогняна халепа в окупованому Криму не припинилася та прийшла ще у більших масштабах. Один із путінських символів – міст через Керченську протоку – теж несподівано запалав.

Того ж місяця захотіли до крейсера "москва" ще низка кораблів чорноморського флоту. Те, чим вихвалялися окупанти – горіло, дірявилося та йшло під воду.

У міноборони росії тоді відзвітували про нібито відбиту атаку дронів, пошкодження морського тральщика "Іван Голубець". У нападі традиційно звинуватили ЗСУ. Україна на випади окупантів не відповіла, однак відразу почала збір коштів на перший флот морських дронів.

"Не дають нам нічого, чим можна дістати до російської території. І виявилося, якщо нам довго нічого не давати – то потрібно просто довше часу. І ми самі на коліночках зробимо і доклепаємо і воно долетить, допливе і різними способами доставиться і "бавовночка", проросте", – переконує Євген Дикий.

Диверсійно-розвідувальні групи гарно працюють на території росії. Після них знищеними лишаються і залізничні шляхи, і військова техніка. Як це було у Псковській області, де приземлили навічно два російські ударні вертольоти Ка-52 та Мі-28, інші понівечили. Та потужним і принизливим ударом під дих стали грудневі вибухи на військових аеродромах росії – Енгельс і Дягілево.

За сотні кілометрів від України, без далекобійного озброєння на летовищах пішли до пекла стратегічні бомбардувальники літаки, особовий склад і техніка. Саме з аеродрому Енгельс росія, зокрема, здійснювала масовані ракетні удари по Україні. Вий на болотах та скавучання "де наше ППО" не припинявся довго. Українська розвідка не підтвердила і не спростувала й ці вибухи. Лиш додала: "бавовна" на росії триватиме.

"Дрони виходять на арену як ударна головна сила сучасного світу, сучасних воєн 21 століття. І дійсно російська ППО не виправдала себе і це добре, чому? Бо росія вважалася і дійсно була другою країною світу з виготовлення зброї, а тепер вони навіть власну ядерну тріаду повноцінно прикрити не можуть", – зауважує військовий експерт Петро Черник.

"Не будемо гадати на кавовій гущі, я думаю, після війни на параді перемоги нам все покажуть. І тоді точно знатимемо, яка конкретна компанія впоралася і на основі чого. Але факт – союзники нам відмовили у так званій довгій руці – ми цю довгу руку відростили самі", – запевняє Євген Дикий.

Олена Рибінська, Ігор Костюк, "5 канал"

EXMO affiliate program