«Потрібно виграти». Досвід війни України проти Росії буде для євроатлантичного суспільства фантастично цінним — Клімкін (відео)

8 июля 2022 г. в 19:00

no video parsed

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що досвід війни України проти Росії знадобиться євроатлантичному суспільству, зазначивши, що цю війну «треба виграти».

«Фантастично цінним. Нам потрібно спочатку виграти війну, я впевнений, що ми це зробимо, але потім у мене є побоювання, вважайте це вже таким якимось побоюванням у хорошому сенсі, що у нас там багатьох заберуть просто. Розберуть по приватних військових компаніях, компаніях, що розробляють зброю. Тобто наш досвід буде абсолютно унікальним, і ми будемо дуже цінними на цьому ринку», — відповів він на питання про цінність українського досвіду війни з Росією для євроатлантичного суспільства.

За словами Клімкіна, на Заході чудово розуміють, що не можна просто купити безпеку — для її досягнення необхідна інтеграція в НАТО. Він зазначив, що це демонструє приклад Швеції та Фінляндії.

6 липня секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що замість демілітаризації України, про яку говорив російський диктатор Володимир Путін, відбулася її максимальна мілітаризація. За словами Данілова, близько мільйона українців набувають бойового та військового досвіду.

EXMO affiliate program