Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Росія розпочала повномасштабний наступ у Луганській області, — Гайдай (відео)

Росія розпочала повномасштабний наступ у Луганській області, — Гайдай (відео)

28 февраля 2023 г. в 07:00

no video parsed

За словами керівника ОВА, росіяни звезли величезну кількість важкої техніки та нових мобілізованих на окуповану територію. Поки що окупанти намагаються виявити слабкі місця української армії на східному фронті.

Росія розпочала часткову реалізацію плану повномасштабного наступу в Луганській області. Про це у понеділок, 27 лютого, повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За словами керівника Луганської ОВА, активні бойові дії ведуться на трьох напрямках: Білогорівка, Сватово-Куп'янськ та в районі Кремінної.

"Зважаючи на те, що останнім часом почастішали обстріли наших позицій і населених пунктів, так і спроби штурмувати позиції Сил оборони, або просто піхотою, або за підтримки важкої техніки, можна сказати, що у нас пристойна ескалація почалася за останні кілька тижнів", — наголосив Гайдай.

Також голова військово-цивільної адміністрації наголосив, що, швидше за все, росіяни не підуть на повномасштабний наступ у Луганській області з одночасним застосуванням сотень танків та тисяч осіб особового складу. Проте часткова реалізація такого настання вже розпочалася.

Гайдай назвав три головні ознаки початку повномасштабного наступу:

На тимчасово окуповану територію Луганської області росіяни звезли величезну кількість важкої техніки.

Підвезли багато мобілізованих, яких призвали останніми місяцями.

Підвозять велику кількість боєкомплекту.

Крім того, як зазначив Гайдай, росіяни на різних напрямках використовують різні склади штурмових груп, з'ясовуючи таким чином слабкі місця Сил оборони України.

Що відбувається на східному фронті (мапа)

27 лютого Військова розвідка Міноборони Великобританії опублікувала карту бойових дій на території України та показала, як виглядає ймовірна вісь просування російських військ.

Згідно з даними британських військових, сили південного угруповання російських ведуть наступ відразу на двох напрямках: Горлівка-Піски та Бахмут, тоді як центральне угруповання намагається вийти за Рубіжне у бік Лимана.

focus.ua

EXMO affiliate program