Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Росіянам не допоможе перекидання військ на південь України – Зеленський (відео)

Росіянам не допоможе перекидання військ на південь України – Зеленський (відео)

1 августа 2022 г. в 13:40

no video parsed

Попри те, що російські окупанти активно перекидають сили в Херсонську і Запорізьку області, знімаючи їх зі східного напрямку, це їм не допоможе.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні за підсумками 31 липня.

«Зараз російська армія намагається посилити позиції в окупованих районах півдня нашої країни, збільшує активність на відповідних напрямках. Частину російських сил з їхніх позицій на сході перекидають на південь – Херсонську та Запорізьку області. Але це їм там не допоможе. Жоден з російських ударів не залишається без відповіді наших військових і розвідників. ЗСУ готові відповідати на будь-яку нову активність окупантів» - запевнив він.

Зеленський зазначив, що у російських окупантів немає шансів перемогти у війні стратегічно, а на тактичному рівні Україна повинна постійно триматися, щоб росія відчувала свою неминучу поразку.

slovoidilo.ua

EXMO affiliate program