Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Розуміємо, що це неминуче: Арестович про три сценарії наступу Росії (відео)

Розуміємо, що це неминуче: Арестович про три сценарії наступу Росії (відео)

4 января 2023 г. в 18:00

no video parsed

Україна розуміє, що повторна спроба наступу армії Російської Федерації практично неминуча. Радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, які є варіанти нового вторгнення РФ.

– Тверезі російські голови серед генералітету й аналітиків кажуть: мовляв, хлопці, у нас попередній наступ, де була еліта еліт, усе лягло, ну що ж ви хочете повторити цей трюк? Надійнішого способу поховати 200 тис. осіб ви не знайдете. Може, давайте окстимося якось? Їх запитують: а як?

Ось є середній варіант: будемо наступати на Запорізькому, Донецькому та Луганському напрямках. Можливо, пощупаємо Харківський, тому що Запорізький суміжний із Донецьким, а Харківський – із Луганським. Зрозуміло, куди ці тисячі використати.

За його словами, найреалістичніший варіант для РФ – кинути всі сили та особовий склад армії на Донецький і Луганський напрямки. Однак і тоді російська пропаганда працюватиме на повну силу, щоб виправдати цілі “спецоперації”, як називають громадяни РФ війну проти України.

– І є зовсім тверезі голови, які кажуть: хлопці, не розмахуймося, ми вже проходили це і Запоріжжя, і Харків, і все решта, он Бахмут із Лисичанськом не можемо взяти. Мовляв, давайте все кинемо на Донецьку і Луганську області, відіб’ємо їх, якщо вийде.

І тоді вони зможуть оголосити, що це і були цілі “спецоперації”, що рятували “ЛНР” і “ДНР”, а ось цей захід під Київ, Чернігів, Суми, Херсон – це потрібно було, щоб розгромити “підступні” угруповання НАТО, які вже були готові атакувати нещасні “ДНР”, “ЛНР”, Крим. Ми розгромили їх, відійшли, ось зараз захищаємо кордони, а приймали ми чотири області до складу для того, щоб було чим торгуватися, щоб Захід знав.

fakty.com.ua

EXMO affiliate program