Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Ще 5 областей України переходять в червону зону Covid-19 — глава МОЗ (Відео)
загрузка...

Ще 5 областей України переходять в червону зону Covid-19 — глава МОЗ (Відео)

27 октября 2021 г. в 19:20

no video parsed

У найближчі дні в червоній зоні небезпеки поширення коронавірусу будуть перебувати 13 областей України.

Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Глава МОЗ нагадав, що сьогодні карантинні заходи червоної зони небезпеки поширення Covid-19 вступили в дію у Миколаївській та Рівненській областях, а через перевищення показників захворюваності на коронавірус такі ж заходи будуть введені Держкомісією з питань техногенно-екологічної небезпеки у ще 5-ти областях України.

“На найближчому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій буде прийнято рішення про переведення в червоний рівень ще п’яти областей: Житомирської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської”, – сказав міністр.

Загалом, за словами Ляшка, у найближчі дні в червоній зоні небезпеки поширення коронавірусу будуть перебувати 13 областей України. Зараз у цій зоні 6 областей України: Херсонська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська та Сумська.

Більше подробиць — у повній версії брифінгу міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка України.

newsyou.info

загрузка...
EXMO affiliate program