Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 «Що, власне, сталося?»: Зеленський закликав українців спокійніше реагувати на останні «шумні новини з росії» (відео)

«Що, власне, сталося?»: Зеленський закликав українців спокійніше реагувати на останні «шумні новини з росії» (відео)

21 сентября 2022 г. в 17:30

no video parsed

Президент України Володимир Зеленський закликав українців спокійніше реагувати на новини про наміри окупантів провести псевдореферендуми на захоплених територіях.

«Сьогодні доволі шумні новини з Росії. Багато запитань щодо цього. Але що, власне, сталося? Що прозвучало з того, що не звучало раніше? Наші позиції — чіткі та добре відомі. Тільки це нас і має цікавити. Не те, що звучить десь, а те, що є нашим завданням. Більше підтримки для Збройних Сил України, більше підтримки для розвідки, більше підтримки для Сил спеціальних операцій, більше підтримки для Служби безпеки України, для Нацгвардії, для поліції, для прикордонників — для всіх, хто поступово відновлює нашу територіальну цілісність», — сказав він у зверненні.

Президент додав, що Україна має «повну підтримку наших партнерів».

«Ми інформуємо всіх субʼєктів міжнародних відносин про те, що відбувається. І бачимо розуміння не тільки від наших партнерів, а й від тих держав, які намагалися триматись осторонь нашої боротьби. Будуть кроки на підтримку України в таких обставинах і від ключових міжнародних об’єднань. Ситуація на передовій чітко свідчить про те, що ініціатива — за Україною. Наші оборонці дуже акуратно й дуже хоробро вирішують завдання, які ставить перед ними командування», — сказав Зеленський.

факти

EXMO affiliate program