Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 «Ситуація в Маріуполі катастрофічна, зараз ідуть бої за Азовсталь» – МВС (відео)

«Ситуація в Маріуполі катастрофічна, зараз ідуть бої за Азовсталь» – МВС (відео)

19 марта 2022 г. в 13:20

no video parsed

Битва за Маріуполь продовжується. Російські загарбники нищать цивільну та промислову інфраструктуру міста і в останні дні почали активно намагатися металургійний завод "Азовсталь".

Про це сповістив в етері телемарафону радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

За його словами, “Азовсталь” російські окупанти не захопили, адже українські захисники його обороняють. Втім, через численні бомбардування та обстріли цей “економічний гігант” втрачено.

Також на думку Денисенка, Путін свідомо віддає накази нищити важливі об’єкти України аби завдати їй найбільших збитків.

“Ми повинні чітко розуміти — це особиста вказівка путіна знищити це місто, і паралельно, безумовно, одна з його ключових задач у війні. Як би не завершилася ця війна, що б не було далі, його задача не демілітаризація України, його задача – деіндустріалізація України. Тобто зробити так, що після них нам довелося відновлювати наші заводи наступні десятиліття”, – наголосив радник міністра.

bykvu.com

EXMO affiliate program