Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 "Скажіть це Путіну". Прем'єрка Італії емоційно відповіла критикам допомоги Україні – відео

"Скажіть це Путіну". Прем'єрка Італії емоційно відповіла критикам допомоги Україні – відео

24 марта 2023 г. в 15:00

no video parsed

Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні виступила з емоційною промовою у відповідь на критику продовження військової допомоги Україні, яка пролунала в італійському парламенті. Відповідне відео опубліковано у Youtube, про це також пише elheraldo.

Дві партії – Ліга та Сила Італії, що входять до парламентської коаліції Італії, мають проросійську позицію та критикують продовження підтримки України у протидії агресії Росії.

Мелоні прийшла до парламенту, щоб відстояти постачання військової допомоги Україні.

Розпочавши свій виступ, прем'єрка Італії згадала депутатку Елізу Скутеллу, яка закликала "зупинитися", – припинити відправляти зброю Україні та сісти за стіл переговорів про мир.

"Шановна Еліза Скутелла каже: "Зупиніться". Думаю, треба сказати це Путіну. Я здивована, що вона каже це нам, тому що, можливо, це зрада позиції. Тому що це означає схвалити вторгнення в Україну", – заявила Мелоні.

Вона наголосила, що припинення військової допомоги Україні за нинішніх умов означає схвалення вторгнення Росії.

"Знаєте, я не настільки лицемірна, щоб плутати слово "вторгнення" зі словом "мир". І тому я вірю, що ми не повинні схвалювати вторгнення в Україну. Це не означає, що ми не маємо працювати над мирним планом", – заявила лідер Італії.

Мелоні сказала, що ситуація в Україні набагато складніша, ніж її представляють "пропагандисти".

"Ви реально думаєте, що комусь подобається війна? Ви думаєте, що комусь подобається перебувати в цій ситуації? Ні. Але ситуація насправді трохи складніша, ніж те, як її виставляє пропаганда", – сказала вона.

Мелоні запропонувала опонентам реально уявити, якими можуть бути зараз переговори щодо укладання миру між Україною та Росією.

"Припустимо, ви вважаєте, що потрібно сісти за стіл переговорів. Маємо ми чи ні при цьому вимагати, щоб Росія припинила військові дії та вивела війська з території України? Чи ви вважаєте, що ми повинні переглянути кордони України? Чи ви вважаєте, що ми повинні віддати Москві території, які вона окупувала?" – звернулася Мелоні до опонентів.

Вона наголосила, що відповіді на ці запитання означають серйозне ставлення до того, що відбувається.

"Я хочу це почути, якщо ми серйозно говоримо про мир, тому що все інше, – ніщо інше як пропаганда, яка паразитує на суверенній нації вільних людей та міжнародному праві. І це безвідповідально", – резюмувала прем'єр Італії.

liga.net

EXMO affiliate program