«Спотворена картина світу». Путін справді не вірить, що Україна існує — Клімкін (відео)

1 июля 2022 г. в 15:25

no video parsed

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що у російського диктатора Володимира Путіна «спотворена картина світу» і він справді не вірить в існування України, причому це викликано не тим, що він зазнав впливу власної пропаганди.

«Він не вмикає телевізор, він просто говорить тим, хто навколо нього, що транслювати по телевізору, або вони намагаються здогадатися. А в нього в голові – це спотворена картина світу, це його особиста картина. Так само як стаття, яку він писав про Україну, пам'ятаєте? Ми всі її пам'ятаємо. Це реально його думки, реально те, що він думає. Те, що він вважає, що України не існує, нічого українського, там, історії, ментальності, державності, зрештою, мови. Він так щиро вважає. Зі своєю путінською щирістю, не нашою щирістю», — сказав екс-міністр.

Клімкін додав, що цінності, які Путін поділяє з більшістю росіян, «це справді скрєпи, і вони, нарешті, це зрозуміло вже Заходу, не мають нічого спільного».

Він також зазначив, що мирна угода з Росією абсолютно безглузда, оскільки не тільки Путін та його оточення, а й більшість населення Росії «реально хочуть знищити Україну як таку, оскільки, дивлячись на нас, вони розуміють свою нікчемність».

У липні 2021 року на сайті Кремля опублікували статтю російського диктатора Володимира Путіна, в якій він, зокрема, пише, що «сучасна Україна — цілком і повністю дітище радянської доби» і вона «створювалася за рахунок історичної Росії». Також він вкотре назвав Майдан "переворотом".

21 лютого 2022 року Путін доручив офіційно ввести війська в «Л/ДНР» для «підтримання миру». Через три дні, 24 лютого 2022 року, розпочав повномасштабне вторгнення в Україну.

EXMO affiliate program