Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Стало відомо, який документ видадуть батькам при вакцинації дітей від COVID-19. ВІДЕО
загрузка...

Стало відомо, який документ видадуть батькам при вакцинації дітей від COVID-19. ВІДЕО

30 октября 2021 г. в 19:00

no video parsed

Дітям, які в Україні пройдуть вакцинацію від COVID-19, видаватимуть довідку про щеплення. Це не буде окремий документ, а традиційна форма “063”, яка містить дані про всі щеплення дитини.

За словами голови Національної групи експертів з імунізації Федора Лапія, про COVID-сертифікат або свідоцтво про вакцинацію поки мова не йде, пише Уніан.

Зараз в Україні вже можна вільно прищеплювати від COVID-19 дітей старше 12 років. Раніше дозволяли вакцинувати тільки підлітків з груп ризику.

Щоб зробити щеплення треба отримати направлення від педіатра. Вибрати вакцину не можна, дітям поки що будуть колоти тільки Pfizer.

Лапій пояснив, що дозвіл на вакцинацію дали, тому що серед дітей теж є випадки тяжкого перебігу хвороби та смерті. Досвід щеплень від COVID-19 показує, що це безпечно.

загрузка...
EXMO affiliate program