У Греції розбився український транспортний літак з небезпечним вантажем (відео)

17 июля 2022 г. в 16:30

no video parsed

У ніч на 17 липня у Греції розбився український транспортний літак Ан-12, який перевозив небезпечний вантаж. Через дві години після падіння літака вибухи на місці аварії продовжувалися, а його уламки були розкидані у радіусі 800 метрів, повідомляє Ert.

За інформацією грецьких ЗМІ, літак розбився між селами Антіфіліппі та Палеохорі в Елефтерополісі, Кавала. Український літак виконував комерційний (вантажний) рейс із Сербії до Йорданії. На його борту також перебували вісім членів екіпажу.

Літак подав сигнал лиха афінським диспетчерам і хотів здійснити аварійну посадку в Кавалі, оскільки один з його чотирьох двигунів вийшов з ладу і загорівся. Але незабаром після цього літак зник з радарів і впав у 10 морських милях на захід від Кавали. Водночас місцеві посадовці наголосили, що пілот здійснив все можливе, аби відвести літак від житлових кварталів.

На борту літака перебувало вісім членів екіпажу, вони перевозили 12 тонн небезпечного вантажу. Спершу повідомлялося, що це були боєприпаси, але поки вміст не дослідили. Експерти сказали журналістам, що небезпечний вантаж – це не лише боєприпаси, але, наприклад, акумулятори та все, що може вибухати і спричиняти пожежу. Роз’яснення, що саме перебувало на борту, має надати також сербська сторона.

EXMO affiliate program