Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 У ГУР назвали головну мету, яку переслідує Росія за останніми атаками по Україні (відео)

У ГУР назвали головну мету, яку переслідує Росія за останніми атаками по Україні (відео)

9 мая 2023 г. в 20:00

no video parsed

Цілями росіян є логістика, шляхи постачання, техніка та жива сила, але вони промахуються і б'ють по цивільних, вважають у ГУР.

Останні російські атаки дронів та ракет по Україні мають на меті спробувати зірвати контрнаступ Збройни сил.

Про це повідомив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов у інтерв'ю rbc.ua.

"Сьогоднішні атаки, які продовжуються (з урахуванням того, що ракетний потенціал агресора, особливо в частині високоточного озброєння, значною мірою витрачений і так швидко поновлювати вони його не можуть), їхнє завдання – це спроба ускладнення або зриву подальших наступальних дій української армії щодо визволення наших територій. Тобто (цілями - ред.) є логістика, шляхи постачання, техніка, жива сила. Але зважаючи на застарілі дані, брак розвідданих, зважаючи на наявність несучасного та невисокоточного озброєння, ми бачимо, що фактично йдуть удари по цивільних об'єктах і страждають не військові, а мирні громадяни", - прокоментував він.

Атака росіян 8 травня

Нагадаємо, вночі 8 травня окупанти знову завдалао удару по Києву. Для атаки використала іранські дрони "Шахед". За даними Повітряних сил, по столиці випустили понад 30 Shahed-136. Усі вони були збиті протиповітряною обороною. Втім, уламки впали на житлові будинки та автомобілі, п'ятеро людей постраждало. Найбільше зазнав пошкоджень житловий будинок у Святошинському районі.

Тим часом існує загроза масованої ракетної атаки по Україні вночі 9 травня. Таке припущення висловив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. На його думку, головна ціль - Київ, так як вони не змогли виконати попередньо заплановані завдання.

https://tsn.ua

EXMO affiliate program