Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 У Кабміні закликали українців бути готовими будь-якої миті до евакуації (відео)

У Кабміні закликали українців бути готовими будь-якої миті до евакуації (відео)

18 сентября 2022 г. в 18:00

no video parsed

Шмигаль попередив українців бути готовими будь-якої миті евакуюватися

Залишається дедалі менше часу до старту опалювального сезону. Мало того, що українців уже попередили про те, що температура у квартирах буде нижчою, ніж у попередні роки. Є ймовірність, що опалення, електроенергії чи газу взагалі не буде. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль попередив українців та закликав бути готовими до такого сценарію на пресконференції, доступній на YouTube-каналі Кабміну.

Шмигаль наголосив, що під загрозою зараз будь-яке місто, адже не маючи можливості перемогти ЗСУ на фронті, противник вдається до іншої тактики.

Ворог завдає ударів об'єктам критичної інфраструктури навмисно, щоб залишити великі міста без енергоносіїв.

Взимку, якщо не вдасться в короткі терміни полагодити пошкодження, для населення відсутність енергоносіїв прирівнюється до смерті.

Тож у таких випадках допомогти може термінова евакуація до іншого населеного пункту.

Тому, українців прем'єр-міністр України закликає бути готовими й до такого варіанту розвитку подій.

Шмигаль додав, що евакуацію можуть вести, якщо протягом дня, максимум двох, не вдасться повернути до будинків українців тепло, електрику та інше.

Глава Кабміну поділився, що влада опрацьовує будь-які можливі сценарії розвитку подій.

Понад те, кожній ОВА у кожному регіоні розроблено відповідні плани термінової евакуації населення.

Віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що частково в трьох областях в Україні можуть запровадити обов'язкову евакуацію населення.

Із серпня вже її ввели на Донеччині. Також під загрозою знаходяться частина Харківської, Миколаївської та Запорізької областей.

Причина - у цих регіонах в окремих частинах неможливо буде забезпечити тепло населенню у опалювальний сезон через бойові дії та пошкодження інфраструктури.

Верещук додала, що тих, кого вивозитимуть із цих областей, обіцяють забезпечити всім необхідним.

стена

EXMO affiliate program