Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 У ВООЗ пояснили, чому людство досі не подолало коронавірус (Відео)
загрузка...

У ВООЗ пояснили, чому людство досі не подолало коронавірус (Відео)

26 октября 2021 г. в 16:10

no video parsed

У ВООЗ упевнені, що світ має всі інструменти для цього, але ми їх не використовуємо. Зокрема — це розподіл вакцин у світі. До кінця року держави можуть не встигнути імунізувати 40% населення.

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус вважає, що для подолання пандемії COVID-19 необхідно, щоб постачання вакцин по механізму COVAX було пріоритетним у світі.Про це він написав у своєму Twitter.

Також він назвав дві інші умови для подолання всесвітньої епідемії: виконання зобов’язань щодо справедливого розподілу доз лідерами країн “Великої двадцятки”, а також скасування права на інтелектуальну власність виробниками вакцини від коронавірусу.

"Жодна країна не може припинити пандемію COVID-19 ізольовано від решти світу. І жодна країна не може захистити здоров’я свого народу, не працюючи над захистом здоров’я всіх людей. Разом!", – заявив Гебреєсус.

7days-ua.com

загрузка...
EXMO affiliate program