Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 У Зеленського пояснили, чому США не потрібен швидкий розгром армії Росії (Відео)

У Зеленського пояснили, чому США не потрібен швидкий розгром армії Росії (Відео)

27 декабря 2022 г. в 18:00

no video parsed

Влада США поки не надасть Україні зброю, яка може призвести до швидкого розгрому армії Росії, оскільки не знає, що робити з постросійським світом.

У американської сторони немає концепції щодо того, що робити з постпутінською РФ, розповів радник Офісу президента України Олексій Арестович в етері "Фейгін Live". За його словами, США, відповідно, не можуть здійснювати стратегічне планування і постачати нашій країні засоби у тій кількості, яка швидко розверне ситуацію, оскільки "не встигнуть придумати, що їм робити".

"Що стосується ATACMS. Попри запит нашої країни, я скептик. Я не думаю, що американці дадуть до того, як вони зрозуміють, чи потрібен їм швидкий розгром російської армії, наскільки швидкий розгром їм потрібен... вони роблять це не тому, що вони лиходії, циніки, сволочі і торгують українськими життями. Ні. З однієї простої причини - вони не знають, що робити з постпутінською Росією чи постросійським світом...", - заявив Арестович.

aspi

EXMO affiliate program