Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 ​​​​​​​У Зеленського відповіли, як може допомогти окупантам вербовка ветеранів Афганістану (Відео)

​​​​​​​У Зеленського відповіли, як може допомогти окупантам вербовка ветеранів Афганістану (Відео)

31 октября 2022 г. в 11:16

no video parsed

Радник Офісу президента Олексій Арестович прокоментував інформацію ЗМІ про те, що Росія вербує в Афганістані колишніх військовослужбовців найбільш боєздатного підрозділу Афганської національної армії. Свою думку він висловив в розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним.

"Можливо хтось і погодиться, я не знаю. Це зайвий раз показує, що велика держава, яка ще 30 років переважала Афанстан своєю військовою міццю, тепер просить, щоб приїхали врятували", - сказав Арестович.

За його словами, у РФ немає кваліфікованої піхоти, тому зараз йде скупка найманців. "Ракеті HIMARS все одно в кого летіти. Елітний або не елітний, який завгодно", - додав він.

Арестович підкреслив, що в українських бійців мотивація набагато вище, ніж у будь-якого найманця. Також він зазначив, що йдеться не лише про Збройні Сили України, а й Нацгвардію, Держприкордонслужбу та Нацполцію. "Всі сили оборони наші набагато більш мотивовані, ніж будь-який найманець, який приїхав сюди. Бо б'ємося за виживання, за будинки. Наш солдат розуміє, що якщо він програє, то у нього за спиною дружина і діти. А афганські моджахеди за що воюватимуть в Україні?" - запитав він.

"Локальні успіхи можливі, привезуть їх 1000 осіб, вони візьмуть якесь село. Після чого по цьому селу відпрацюють HIMARS і на цьому все закінчиться", - додав він.

aspi

EXMO affiliate program